Нашето приключение започна в Националния военноисторически музей , където децата с голям интерес се включиха в образователната програма „Животните на фронта“. Любопитството, въпросите и усмивките не спираха през цялото посещение!
След това дойде време и за любимия момент на всички – обяд в Макдоналдс.
Заредени с настроение, продължихме към Националния природонаучен музей при БАН, който впечатли учениците с богатите си експозиции и любопитни животински видове.
По време на разходката в столицата децата видяха Храм-паметник „Свети Александър Невски“, Паметника на Незнайния воин и запечатаха спомена с обща снимка пред Паметник „Васил Левски“.
Ден, изпълнен с нови знания, смях, приятелство и незабравими моменти!

Хр. Атанасова, А. Димитрова, Д. Василева