Лятната академия в Първо училище – Берковица, изпрати последните си две седмици с много усмивки, игри и творчество!
Артателието на Първо училище оживя с талантливи деца – както от града, така и от Испания и други гости на Берковица. Всяка среща беше пъстро изживяване: рисуваха с пръсти, моделираха своите чувства и емоции, спортуваха, твориха с хартия оригами и откриваха нови приятелства чрез игри.
Ателието се изпълни с много цветни, креативни и способни деца. Забавлявайки се, всички заедно запечатаха в сърцата си началото на едно весело патиланско лято. С много смях и вдъхновение създадоха спомени, които ще носят със себе си през цялото лято.
Весела и споделена ваканция на всички малки творци!