Днес с гордост и вдъхновение ученици и учители от Първо училище се включиха в
празничното шествие, отдавайки почит към делото на светите братя Кирил и Методий.
Нека пазим словото, знанието и българския дух!
Защото именно чрез силата на словото и училището изграждаме бъдещето – в мечтите, знанията и сърцата на нашите ученици.